9. edycja SI-Customer Day za nami!

Kolejna, dziewiąta edycja SI-Customer Day odbyła się 10 października w hotelu Scandic Wrocław. W obliczu dynamicznie zachodzących zmian, nie tylko w sferze technologii, ale także i biznesu, tegorocznym motywem przewodnim była „Sztuka transformacji”. 

Zebranych gości przywitali wiceprezesi Zarządu SI-Consulting Paweł Rytelewski i Paweł Wala, którzy wprowadzili zebranych w tematykę tegorocznego spotkania. 

Pierwsza prelekcja „SI2S4: Transformacja stosowana - znajdź swoją drogę do S/4 HANA” wprowadziła gości w świat transformacji, opowiadając o nagrodzonym certyfikatem SAP rozwiązaniu SI-Consulting - SI2S4. Anna Konieczna-Garbacz i Dariusz Wiśniewski w nietypowy sposób, bo za pośrednictwem quizu pokazali „skok” do S/4HANA. Kolejne wystąpienie „Odwieczne problemy i bieżące wyzwania wspierane technologią przyszłości” podtrzymało tematykę zmian w cyfrowym świecie, zabierając zebranych do świata RPA (Robotic Process Automation). Sławomir Puciłowski (SI-Consulting) pokazał, jak odpowiednie oprogramowanie, czyli swego rodzaju cyfrowy asystent, pozwala znacząco usprawnić procesy związane m.in. z obiegiem i sprawdzaniem dokumentacji. 

Trzecia, po krótkiej przerwie, prelekcja „Zyskowne doświadczenia klienta, czyli o tym jak zarządzać Customer Experience w obliczu transformacji cyfrowej” zwróciła uwagę na konsumentów. Piotr Krzywdziński (SI-Consulting) opowiedział o tym, dlaczego doświadczenia klienta mają ogromne znaczenie i wpływają na zysk przedsiębiorstwa. Podczas kolejnego wystąpienia „Pomocne rozwiązania spod znaku „SI"” Piotr Kosior zaprezentował rozwiązania SI-Consulting, które stanowią cyfrową odpowiedź na zmieniające się przepisy prawa.

Po krótkiej przerwie głos zabrali goście specjalni. Dominik Barczyk (SAP Polska) podczas swojego wystąpienia „Odczaruj chmurę SAP - różne modele implementacji S/4HANA” zaprezentował modele rozwiązań chmurowych dla SAP S/4HANA. Ostatnia prelekcja zamykająca część konferencyjną „Blockchain - buzzword czy dźwignia dla biznesu?” przybliżyła gościom technologię blockchain. Dr Agata Slater (Blockchain Polska) oraz Paweł Rytelewski (SI-Consulting) opowiedzieli o samej technologii blockchain oraz omówili konkretne przypadki jej zastosowania na rynku polskim i międzynarodowym.

Po zakończeniu części konferencyjnej Paweł Rytelewski podsumował wystąpienia i serdecznie zaprosił gości na kolejną część wydarzenia. Podczas wieczornego spotkania miało miejsce „Nieprzewidywalne show”, podczas którego zaproszeni aktorzy wkręcili chyba wszystkich. Nie zabrakło także krótkich scenek sytuacyjnych oraz quizu ze znajomości kultowych filmów. Po zakończeniu występów zebrani kontynuowali zabawę i rozmowy kuluarowe. 

Dziękujemy naszym gościom za liczne przybycie i mamy nadzieję, że ten wieczór na długo pozostanie w ich pamięci. Do zobaczenia na kolejnym SI-Customer Day!

Grafika