Certificate of Qualification dla rozwiązania SI2S4

7 października tego roku otrzymaliśmy Certificate of Qualification - SAP Qualified Partner-Packaged Solution for Conversion to SAP S/4HANA. Wyróżnienie to jest jednoznaczne z rekomendacją ze strony SAP AG dla SI-Consulting, jako firmy dedykowanej do projektów konwersji z SAP ERP / SAP Business Suite do S/4HANA w Polsce.

Nasze nagrodzone rozwiązanie SI2S4 jest starannie opracowaną przez nas usługą konwersji, która opiera się na autorskiej metodyce, z wykorzystaniem narzędzi maksymalizujących korzyści i minimalizujących czas wymagany na projekt konwersji. Co więcej, jest ona dostępna w modelu wariantowym, uzależnionym od np. liczby jednostek gospodarczych, czy zakresu funkcjonalnego rozwiązania klienckiego. W trakcie projektu wykorzystujemy narzędzia automatyzujące testy, co ogranicza konieczne zaangażowanie ze strony klienta. 

 

Klienci SI2S4 w oferowanych pakietach otrzymują dodatkowo wykorzystanie RPA w swoich procesach, zestaw gotowych aplikacji FIORI, czy też atrakcyjne warunki na korzystanie z produktów SI-Consulting.

SI2S4 Certificate