Kariera

Jesteśmy polską firmą zajmującą się dostarczaniem rozwiązań w zakresie zintegrowanych systemów wspomagania zarządzania, opartych na rodzinie aplikacji SAP oraz całej infrastruktury informatycznej.

SI-Consulting tworzą utalentowani eksperci. Pracują z entuzjazmem i pasją, rozwijając swój potencjał wraz ze wzrostem firmy. Nasze zespoły, których unikatowe kompetencje gwarantują poziom świadczonych usług, analizują procesy zachodzące we wszystkich aspektach działalności, oferują profesjonalne doradztwo i outsourcing informatyczny. Z zaangażowaniem tworzą aplikacje i wdrażają nowe rozwiązania celem zwiększenia efektywności na każdym etapie funkcjonowania przedsiębiorstwa oraz utrzymania całości procesów na właściwym poziomie w perspektywie długofalowych relacji z Klientami.

Należymy do Grupy Impel, największej polskiej firmy outsourcingowej specjalizującej się w dostarczaniu wysokiej jakości usług dla instytucji i przedsiębiorstw.

Aktualnie poszukujemy

Zespół Nadzoru i Rozliczeń

 

Zespół Nadzory i Rozliczeń

 

Drużyna składająca się z analitycznych umysłów o szerokim spektrum zadań od wystawiania i dekretowania faktur, przez rozliczanie usług i projektów na klientach po zamawianie i rozliczanie sprzętu komputerowego i oprogramowania. Na co dzień pracują w SAP na trzech modułach MM, CRM, FI i w Excelu, a czasami biorą udział w projektach przygotowując zestawienia finansowe do przetargów z zakresu teleinformatyki. Wspierają się wzajemnie i dzielą się swoją wiedzą w myśl zasady „od zera do bohatera”. Zespół integruje się podczas wspólnych obiadów oraz spotkań po godzinach pracy.

 

Zespół Technologii SAP

 

Zespół Technologii SAP

 

Tworzony przez architektów SAP odpowiedzialnych za przygotowanie techniczne rozwiązań oferowanym Klientom oraz programistów, którzy posługując się językiem ABAP oraz technologiami takimi jak SAP UI5 (HTML5), Java czy Python tworząc produkty na platformach SAP. Zespół może liczyć na rozwój swoich kompetencji poprzez udział w projektach wdrożeniowych i rozwojowych z zakresu systemu SAP ERP, czy pracę na najnowszych rozwiązaniach SAP (S4HANA, SAP CX, SAP Cloud Platform). Młodzi adepci doskonalą się przy wsparciu bardziej doświadczonych kolegów (mentoring). Każdy członek zespołu ma możliwość potwierdzania swoich kompetencji certyfikatami SAP. Ta grupa programistów, pracująca na co dzień z głową „w chmurze”, integruje się podczas wspólnych spotkań i wyjazdów.

 

Zespół Wsparcia i Serwisu

Zespół Serwisu SAP

ROZWÓJ

Stawiamy na rozwój naszych pracowników poprzez szkolenia, kursy czy udział w konferencjach

EKSPERCI

Praca u nas to praca w gronie ekspertów, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

NOWOCZESNE BIURO

Nasze biuro znajduje się w nowoczesnym otoczeniu, gdzie na wyciągnięcie ręki są prywatne przedszkola i żłobki.

SPORT I ZDROWIE

Nasi pracownicy mogą liczyć na pakiety medyczne na preferencyjnych warunkach oraz kartę Multisport.

INTEGRACJA

Przynajmniej raz w roku spędzamy ze sobą weekend na łonie natury – pełen atrakcji i niezapomnianych wrażeń.

PO GODZINACH

W naszej Grupie funkcjonuje Stowarzyszenie żeglarskie Wimpel, a jeśli lubisz biegać lub grać w piłkę nożną albo brydża – możesz dołączyć do naszej drużyny.